25 Şubat 2014 Salı

ÇEKİLİŞİM VAR!!


Zaman akıp giderken heryıl gelip çatan doğum günüm bu senede beni bir yaş daha yaşlandırdı..pastalar,kutlamalar,hediyeler,havai fişekler daha neler neler havada uçuştu desemJ inanmayın sakınJama olsun mini mini bir browni ile hatırlanmak paha biçilmez değilmi ama..ama inanın onu bile istemiyorum artık çok sıkılıyorum utanıyorum mahçup oluyorum üzülüyorum evet sanırım en kötüsüde bu üzülüyorum.fena taktım ben bu yaş meselesine!

işte ben böyle yaşlanırken burcum KOVA nediyor bu duruma diye bir bakim dedim..bir arkadaşımın tavsiyesi ile astralog murat bey ile tanıştım.aslında astralog nedir neye bakar, falmıdır değimlidir diye çelişkilerimde vardı açıkcası giderken.Astralog Murat bey aslında astroloji’nin; gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim diyerek beni bir nebze rahatlattı.çünki amacım fal baktırmak değildi.

Murat bey benim doğduğum yer,saat ve tarih bilgilerim ile  gök haritamı yorumladı.özel hayatım ve kariyerim ile ilgili önemli ip uçları verdi,nerde yanlış yaptığımı,neyi yapıp neyi yapmamam gerektiğini yorumlayarak girdiğim 30 yaş sendromumdan bir nebzede olsa beni uzaklaştırdı.ayrıca yaşam koçluğuda yapan Astralog Murat Çelik negatiften pozitif düşünceye geçmenin yollarınıda öğretiyor.ben bukadar faydalanmışken bu konuyu bloğuma taşımasam olmaz dedim ve murat beye bloğum için gök haritasının ne olduğundan ve kendi çalışmalarından bahsetmesini rica ettim,sağolsun beni kırmadı.

Ve asıl güzel haber ise eger sizde gök haritanıza baktırmak hayatınızdaki fırsat alanlarını,şanslı yada sizi zorlayan dönemlerinizi keşfetmek,özel hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili kilit noktaları öğrenmek isterseniz bu haberi bloğunuzda,google+ çevrenizde,twitter ve facebook hesaplarınızda paylaşarak ve paylaşım linkini haberin altına bir yorum ile bırakarak Astralog Murat Çelik tarafından ücretsiz seans kazanabilirsiniz.
Murat çelik Kimdir: profesyonel olarak astroloji bilimi ile ilgilenmektedir metafiziğe ve doğa üstü güçlere olan ilgisi, güçlü sezgisi sayesinde evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmıştır İyi enerjiye olan inancı ile kişilere mutluluk, sağlık, bolluk ve bereketin kapılarını açmayı öğreterek, pozitif kişiliği sayesinde onlara destek olmakta ve yaşam koçluğu yapmaktadır.
 Astroloji nedir sorusuna kısaca; Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır diyebiliriz. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji, bilimlerin en eskisidir.

    Astroloji  kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir. Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz
Astroloji'nin temelinde sembollerle akıl yürütme ve tümevarım bulunur. Diğer pek çok bilim dalıyla bağlantısı olan Astroloji sayesinde, doğum haritasının yorumlanmasıyla insanın kişiliği, hayatı, keşfedilmemiş potansiyelleri, kökleşmiş alışkanlıkları, fiziksel problemleri, yetenekleri ve ilerleyen zamanlardaki dinamizmi çok rahat tespit edilebilir.
Yıldız haritası (Gök haritası,Horoskop)Nedir
Bir insanın doğum anındaki gökyüzü konumuna gök haritası denir. gök haritasını yorumlamak için kişinin doğum yeri doğum tarihi gün ay yıl ve doğum saati tam ve net olarak bilinmesi gerekmektedir.bilinmiyor ise tahmini bilgilere göre kişilik analizi yapılarak çözümlenebilinir.
ÇEKİLİŞE KATILIM ŞARTLARI:
1-Blog izleyicisi olmanız
2-Haberi blog,google+,twitter ve facebook alanlarınızda paylaşmanız
3-Haberin altına paylaşım linkiniz ve mail adresiniz ile yorum bırakmanız.
NOT:çekilişimiz 9 mart 2014 tarine kadar devam edicek ve 3 şanslı kişi için Astralog Murat Çelik ücretsiz olarak gök haritası,horoskop yorumu yapıcak.yorum telefon ile yada mail ortamında gerçekleşecek.
NOT:Ayrıca astralog ile ilgili tüm sorularınız için gulhanmiray@gamil adresime mail atabilirsiniz.
 

8 yorum:

 1. https://twitter.com/denizgunerkrbs/status/438307174050050049 denizguner77@hotmail.com deniz güner karabaş

  YanıtlaSil
 2. Merhaba kumral28 adıyla gfc de bloglovinde http://www.bloglovin.com/kumral28 takipteyim çekilişide face twitter sayfamda duyurdum
  https://twitter.com/kumral28/status/438378882798858240
  https://www.facebook.com/feride.ismailoglu/posts/10152276469741520?stream_ref=10
  feride İsmailoğlu
  feride28@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. ceyda çakmak
  muhlisceyda@hotmail.com
  https://twitter.com/kovakadiniyim/status/438726407351324672

  YanıtlaSil
 4. çok güzel bir çekiliş inşallah bana çıkar. böyle insanları bulabilmek çok zor.böyle bişey düzenlediğiniz için teşekkür ederim.
  https://gfe_rd=ctrl&ei=7P4OU720B6ze8gePtoC4Bg&gws_rd=cr#q=facebook
  aylinertan@gmail.com

  YanıtlaSil
 5. Çok meraklı oldugum bir konu bir zamanlar hiç ayrılmazdım astroloji kitaplarının başından insanlar üzerindeki etkisinede inancım yok denemez. o yüzden inşallah bana çıkar:)

  YanıtlaSil
 6. selam paylaştım g+ sayfamda ve izlemeye aldım :) yeniyim ben de bloguma beklerim http://www.tesetturiceblog.com/2014/03/iste-baslyorum.html

  YanıtlaSil
 7. mail adresimi unutmuşum cileklisut@gmail.com

  YanıtlaSil
 8. Great post!
  If you want, we can follow each other. Kisses
  http://fashionsecrets-oksana.blogspot.com

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...